• English
  • Bosanski
LegeArtis
  
Kategorija AKategorija BKategorija CKategorija D

REZULTATI KATEGORIJE A “DJEČIJI HOROVI”

Takmičenje:

1  Mladinski pevski zbor LA TI DO OŠ Križevci pri Ljutomeru, Križevci pri Ljutomeru, Slovenija – I NAGRADA (91,71 bodova)

2 Dječiji zbor starijeg uzrasta Glazbene škole Franje Kuhača, Osijek, Republika Hrvatska – I NAGRADA (90,39 bodova)

3  Mladinski pevski zbor Mavrica, Osnovna škola Tišina, Tišina, Slovenija – II NAGRADA (86,54 bodova)

4 Zbor Osnovne glazbene škole pri OŠ „Ivan Goran Kovačić“, Đakovo, Republika Hrvatska – II NAGRADA (83,82 bodova)

5 Dječiji hor JU Druge osnovne škole Gračanica, Gračanica, Bosna i Hercegovina – POHVALA (50,39)


Posebne nagrade

Nagrada publike – Dječiji hor JU Druge osnovne škole Gračanica, Gračanica, Bosna i Hercegovina

Nagrada za najbolje izvedeno djelo iz perioda romantizma – Dječiji zbor starijeg uzrasta Glazbene škole Franje Kuhača, Osijek, Republika Hrvatska

Nagrada za najbolje izvedeno savremeno horsko djelo – Mladinski pevski zbor LA TI DO OŠ Križevci pri Ljutomeru, Križevci pri Ljutomeru, Slovenija


Natpjevavanje za Grand Prix, A-kategorija:

Mladinski pevski zbor Mavrica, Osnovna škola Tišina, Tišina, Slovenija

Mladinski pevski zbor LA TI DO OŠ Križevci pri Ljutomeru, Križevci pri Ljutomeru, Slovenija

Dječiji zbor starijeg uzrasta Glazbene škole Franje Kuhača, Osijek, Republika Hrvatska


GRAND PRIX KATEGORIJE A:

zlatnalira

Mladinski pevski zbor LA TI DO OŠ Križevci pri Ljutomeru, Križevci pri Ljutomeru, Slovenija

 

REZULTATI KATEGORIJE B “ŽENSKI I MUŠKI HOROVI”

Takmičenje

  1. Cultural Society Vres, Muški hor, Prevalje, Slovenija –  I-NAGRADA (91,96 bodova)
  2. Omladinski ženski hor Chorus Cadenza, Sarajevo – II-NAGRADA (88,04 bodova)
  3. Interschool Female Choir at Secondary School NR 3, Bialystok, Poljska – II-NAGRADA (85,79 bodova
  4. Žesnki hor JU Umjetničke škole Bihać, Bihać – POHVALA (52,18 bodova)

 


Posebne nagrade

  1. Nagrada publike – Cultural Society Vres, Muški hor, Prevalje, Slovenija
  2. Nagrada “Čestmir Mirko Dušek” za najboljeg dirigenta  – Helena Buhvald Gorenšek (Cultural Society Vres, Muški hor, Prevalje, Slovenija)
  3. Nagrada za najbolje izvedeno savremeno djelo: Interschool Female Choir at Secondary School NR 3, Bialystok, Poljska
  4. Nagrada za najbolje djelo starog majstora: Cultural Society Vres, Muški hor, Prevalje, Slovenija

 

Natpjevavanje za GRAND PRIX kategorije B

  1. Cultural Society Vres, Muški hor, Prevalje, Slovenija
  2. Interschool Female Choir at Secondary School NR 3, Bialystok, Poljska
  3. Omladinski ženski hor Chorus Cadenza, Sarajevo

zlatnalira

Cultural Society Vres, Muški hor, Prevalje, Slovenija

 

 

REZULTATI KATEGORIJE C “VOKALNI ANSAMBLI”

Takmičenje

  1. Djevojački zbor PZM-a “Josip Kaplan” Rijeka, Hrvatska-I NAGRADA (91,32 bodova)
  2. Ženski vokalni sastav “Kušlec”Konjščina, Hrvatska- II NAGRADA (86,89 bodova)
  3. Vokalna skupina Chorus 97 Miren, Miren, Slovenija- II NAGRADA (85,18 bodova)
  4. Ženski komorni pjevački ansambl “Pro Arte” Mostar, BiH- II NAGRADA (84,18 bodova)
  5. Ansambl “Zlatne godine”, Velika Gorica, Hrvatska-II NAGRADA (80,93 bodova)

Posebne nagrade

  1. Nagrada publike: Djevojački zbor PZM-a “Josip Kaplan” Rijeka, Hrvatska
  2. Nagrada za najbolje izvedeno savremeno djelo: Djevojački zbor PZM-a “Josip Kaplan” Rijeka, Hrvatska

Natpjevavanje za GRAND PRIX C-kategorije

  1. Djevojački zbor PZM-a “Josip Kaplan” Rijeka, Hrvatska
  2. Vokalna skupina Chorus 97 Miren, Miren, Slovenija
  3. Ženski vokalni sastav “Kušlec”Konjščina, Hrvatska

GRAND PRIX C-KATEGORIJE

zlatnalira

Djevojački zbor PZM-a “Josip Kaplan” Rijeka, Hrvatska

 

 

REZULTATI IZ KATEGORIJE D “MJEŠOVITI HOROVI”

Takmičenje

1 Pjevački zbor mladih „Josip Kaplan“ Rijeka, Rijeka, Republika Hrvatska –  I NAGRADA (91,21 bodova)

2 Riječki komorni zbor VAL, Rijeka, Republika Hrvatska – II NAGRADA (88,89 bodova)

3 Srpsko pevačko društvo u Rumi, Ruma, Republika Srbija-  II NAGRADA (85,14 bodova)

4 „Tinódi“ Mixed Choir, Szigetvár, Mađarska – II NAGRADA (81,07 bodova)

5 Mešoviti hor „Krančević“, Sremska Mitrovica, Republika Srbija II NAGRADA (80,25 bodova)

6 Mixed Choir „Sedyanka“, Silistra, Bugarska / Bulgaria –  III NAGRADA (73,21 bodova)

7 Mješoviti pjevački zbor KUEU-e „Kaj“ Zlatar Bistrica, Zlatar Bistrica, Republika Hrvatska III NAGRADA (72, 61 bodova)


Posebne nagrade

Nagrada “Čestimir Mirko Dušek” za najboljeg dirigenta – DORIS KOVAČIĆ

Nagrada publike – Riječki komorni zbor VAL, Rijeka, Republika Hrvatska

Nagrada za najbolje izvedeno djelo iz perioda renesanse – Srpsko pevačko društvo u Rumi, Ruma, Republika Srbija

Nagrada za najbolje izvedeno djelo iz perioda romantizma  – Pjevački zbor mladih „Josip Kaplan“ Rijeka, Rijeka, Republika Hrvatska


Natpjevavanje za GRAND PRIX kategorije D-Mješoviti horovi

Riječki komorni zbor VAL, Rijeka, Republika Hrvatska

Srpsko pevačko društvo u Rumi, Ruma, Republika Srbija

Pjevački zbor mladih „Josip Kaplan“ Rijeka, Rijeka, Republika Hrvatska


GRAND PRIX D-kategorije

Pjevački zbor mladih „Josip Kaplan“ Rijeka, Rijeka, Republika Hrvatska